Saç dökülmesi, bazen genetik bir sorun olmaktadır. Stresli bir hayat geçirenlerde, çoğu kez görülen ciddi sorunlardan biri de saç dökülmesidir. Yanlış şampuan kullanma, kimyasal saç şekillendiricileri, saç dökülmesine neden olabilir. Bu gibi sorunlar, aynı zamanda psikolojik sorunların meydana gelmesine neden olabilir.

SAÇ SORUNU TARİH OLUYOR

Saç dökülmesi sorununun tedavisi mümkün olmayan hastalıklardan sayılıyordu. Ancak, insana verilen aklın ürünü teknoloji büyük bir gelişme gösterdi. Bu alanda uzmanlar yetişti ve saç ekimi işlemleri gerçekleşmeye başladı. Saç ekmek isteyenler için, etkili yöntemlerle tedavi yöntemleri geliştirildi. Pratik ve etkili saç ekim işlemleriyle, bu sorun tarih olmuştur. Bu sorunun tedavisi için, en iyi yöntemler sunulmaktadır. Büyük başarı kaydedilmesi ile birlikte, hasta genç bir görünüm kazanmaktadır.

Etkili yöntemlerle, gerçekleştirilen bu tedavi yönteminde başarılı yöntemler uygulanmaktadır. Oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Her hangi bir ciddi yan etkisi yoktur. Kaşınma dışında, uzman tavsiyesine uymadığınız zaman, baş kısmında şişmeler meydana gelebilir. Bu şişme ciddi bir yan etki değildir. Bu nedenle telaş edilecek bir durum yoktur. İki hafta zarfında, tamamen iyileşebilir.

Saç ekimi İstanbul
Saç ekimi İstanbul

İSTEDİĞİNİZ KADAR EKTİREBİLİRSİNİZ

Bu ekme işleminde, kulak arkasından düzenli bir şekilde alınan kıllar, özel aletlerle saç olmayan kısımlara ekilmektedir. Tek tek ekildiği için, bu işlem uzun sürmektedir. Saç adeti arttıkça, tedavi süresi uzamaktadır. Belli bir iyileşme süreci vardır. Bu süreçte, hastanın istirahat etmesi gerekir. Uzmanların uyarıları dikkate alınmalı ve yapılması gerekenler, hasta tarafından harfi harfine gerçekleştirilmelidir. Saç dikiminden sonra istirahat etmemek, yüzde şişliğe neden olabilir. Kaşıntı esnasında, hastanın kafasını kaşımaması gerekir. Aksi halde, dökülme olabilir. Yıkama kurallarına uymanız gerekir. Size verilen süre içerisinde başınızı yıkamamalısınız. Bütün bunlara dikkat ettiğiniz zaman, saç ekimi İstanbul işlemi büyük bir başarıya ulaşacaktır. Eskisi gibi sağlığınıza kavuşabileceksiniz. Orijinalinden hiç farkı olmayan sonuçlar meydana gelmektedir. Eski görünüme kavuşacaksınız. Kılların adedine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yaklaşık olarak bir kıl bir liraya tekabül ediyor. Genelde ön kısıma ekim işlemi yapılmaktadır. Tedaviden sonra bakım için, en uygun şampuanları kullanmak gerekir.

Saç Ekimi Hastalarıyla Röportajlar

İstanbul’da Saç Ektirmek Nasıl Bir His?

Güzel. Çok memnun döndüğüm gezilerden biri oldu.İstanbul saç ekimi olarak Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biridir. Daha önce de işim gereği İstanbul’da bulunmuştum. İstanbul mükemmel bir şehir. Oraya sadece turistlik amaçlı da gidilebilir. Ben hep iş için gitmiştim. Saç ekimi için geçen yıl EuroZen’i tercih ettim.

 

 

Kaynaklar:

https://www.eurozenhairtransplant.com/

http://fuesacekimtanitim.com